Novinky

Bottle
zpět

DERMACOL – Důležitý je i výběr vhodné vůně.

LOGO Dermacol pod SEDA
Nestačí mít jen úžasné šaty, dokonalý účes a perfektní líčení. Důležitý je i výběr vhodné vůně. Při slavnostních příležitostech nezapomeňte i na slavnostní vůni.

Parfém je vyjádřením osobnosti, charakteru, ale i aktuální nálady. Měl by vystihovat individualitu, vyjadřovat, co cítíte, kým jste anebo toužíte být. Vývojové laboratoře Dermacol společně s francouzskými laboratořemi v provensálském Grasse vytvořily čtrnáct nadčasových a elegantních parfémů pro ženy a muže. Vybrat si můžete od nevinné květinové až po smyslné vůně zakázaného ovoce v kombinaci s růží.

Parfém se často zaměňuje s toaletní vodou. Rozdíl je především v koncentraci vonných složek obsažených v lihovém základu. Parfém (Eau de Parfum) má vyšší množství vonných olejů, tj. 8–30 % v koncent rovaném lihu, proto vůně vydrží déle.

Vůně Dermacol se mohou používat samostatně, nebo mohou být kombinovány mezi sebou tak, že vznikne jedinečná smyslová stopa. Osvěžte se květinovou vůní doladěnou o trochu citrusu. Přidejte špetku kořeněné a získejte vřelejší nádech. Vytvořte si jedinečný styl se skutečnou vlastní vůní. Svůj specifický olfaktický podpis, který je nezaměnitelný a stane se vaší ikonickou součástí. Vytvořte si vlastní styl s unikátní vůní, která se stane vaší součástí.

Jakou vůni si na slavnostní galavečer předávání Českých slavíků Mattoni vyberete Vy?

Tipy, aby váš parfém voněl v průběhu celého večera:

  • Dopřejte si koupel. Horká sprcha otevře póry, díky čemuž pokožka absorbuje lépe parfém.
  • Vůně lépe vydrží na hladké pokožce, po sprše ji proto důkladně vysušte a následně naneste tělové mléko, které ji hydratuje a zjemní.
  • Parfém může zanechat skvrny na oblečení nebo poškodit šperky, proto ho nanášejte před oblečením šatů. Aplikujte ho na místa, kde v těle pulzuje krev: za uši, na vnitřní stranu zápěstí, do loketních jamek apod.
  • Nakonec nastříkejte malé množství vůně na hřeben a pročesejte si vlasy po celé délce.

Doporučená cena: 50 ml / 990,- Kč 

Sledujte nás na Facebooku