Novinky

Bottle
zpět

Zahrajte si „Skořápky“ a vyhrajte parádní ceny!

Zahrajte si s M&M Reality o parádní ceny!

Vyhrajte vstup na generální zkoušku galakoncertu Český slavík Mattoni 2017

Při příležitosti partnerství v anketě Český slavík Mattoni jsme pro vás připravili hru „Skořápky“ o řadu atraktivních cen.

Hra je založené na postřehu a vizuální paměti. Hráč si musí zapamatovat umístění symbolu a v časovém intervalu jej identifikovat. Hráč začíná se třemi „životy“

Začátek hry a každé nové kolo začíná se třemi domy, nájemník se do jednoho z nich schová, pak se domy zamíchají. Následně musí hráč v co nejrychlejším časovém intervalu určit, ve kterém domě se nájemník skrývá.

Určení špatného domu odpočítá hráči jeden život.

Každé další kolo nabídne ryhclejší a složitější zamíchání domů.

Dosažené skóre je počítáno počtem dokončených kol, v případě shodného skóre určuje pořadí čas strávený aktivní hrou, neboli čas spotřebovaný na odpovědi.

Vyhrává hráč, který se udrží ve hře nejdelší dobu.

Pro vstup do hry musí hráč provést jednoduchou registraci a to uvedením mailové adresy, přezdívky a zvolení hesla. To mu poslouží při každém dalším návratu do hry.

Každý hráč bude mít vlastní stručný statistický přehled zobrazující :

  • celkový čas ve hře
  • a průběžné pořadí v žebříčku hráčů

Výsledková listina bude veřejně přístupná a bude zobrazovat „živou statistiku“ na prvních deseti pozicích –  přezdívku, čas, počet kol ve hře a samozřejmě aktuální pozici v žebříčku.

Soutěž bude probíhat od 9.10.2017 do 29.10.2017.

Po ukončení soutěže vyhlásíme 10 nejrychlejších hráčů, pro které máme CD zahraničních hvězd z produkce hudebního vydavatelství Universal Music a šperk z Granátu, družstva umělecké výroby, Turnov. Celkový vítěz navíc získá dva vstupy na závěrečný galakoncert ankety Český slavík Mattoni 2017 v Hudebním divadle Karlín.

Výherce zveřejníme na těchto stránkách. Výherci budou o výhře a způsobu jejího vyzvednutí vyrozuměni e-mailem. Ceny budou předány v některé z poboček společnosti M&M Reality dle předchozí domluvy s výhercem.

Pokud do 14-ti dnů od oznámení nezašlou výherci mailem své kontaktní údaje, ztrácí na výhru nárok a ta propadá ve prospěch pořadatele.

  VSTUPTE A VYHRAJTE!

Sledujte nás na Facebooku